کلید و پریزکلید و پریز ایران الکتریک

صادر کننده کلید و پریز ایران الکتریک به کشور های همسایه

کلید و پریز ایران الکتریک سابقه ای طولانی در زمینه صادرات کلید و پریز به کشورهای همسایه دارد. ایران پریزدر زمینه صادرات انواع محصولات ایران الکتریک با افتخار به شما عزیزان خدمت رسانی می کند.

کلید و پریز ایران الکتریک به برخی از کشورهای همسایه صادر می شود. اما با توجه به شاخص اصلی برق این امر صورت می گیرد. مسئله ای به نام شاخص اصلی برق در دنیا وجود دارد که در واقع شدت ولتاژ و فرکانس قابل استفاده و نیز تعریف برخی استاندارد های خاص برای دوشاخه و پریز در تمام کشورها می باشد. به همین علت برخی محدودیت ها برای صادرات تجهیزات برقی مانند کلید و پریز وجود داشته و فقط کشورهای همسایه می توانند اقدام به صادر و یا وارد نمودن این ابزار نمایند. در این مقاله به مصرف کلید و پریز ایران الکتریک در کشورهای همسایه، شیوه پذیرش سفارش صادرات، صادر محصولات به افغانستان، و در نهایت خرید و اطلاع از قیمت کلید و پریز صادراتی را بررسی می کنیم.

مصرف کلید و پریز ایران الکتریک کشور های همسایه

ایران در مرزهای دریایی و خاکی دارای همسایه هایی می باشد. برخی از آنها از لحاظ ولتاژ برق و کاربردهای آن مشابه ایران می باشند. به همین خاطر بعضی از این کشورها مانند عراق و افغانستان امکان استفاده از انواع کلید و پریز ایران الکتریک را دارند. و برخی از آنها جزء مصرف کنندگان این کالاها می باشند. این محصولات بخاطر داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسب جایگاه خود را در بازارهای این کشورها مشخص کرده اند. ایران پریز سایتی است که امکان مشاهده تمامی محصولات ایران الکتریک را برای متقاضیان فراهم می کند.  از جمله مزایای استفاده از محصولات ایرانی در کشورهای همسایه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. با توجه به بافت مشابه ساختمان های ایرانی و کشورهای همسایه، می توان گفت که روش ساختن و مدل قاب محصولات ایرانی برای کشورهای همسایه مناسب است.
  2. امکان سفارشی سازی با توجه به محیط مورد نظر و سلیقه مشتری از جانب شرکت ایران الکتریک فراهم شده است.ق
کلید و پریز ایران الکتریک مدل شمس صادراتی
پریز سه شاخه مدل شمس ایران الکتریک

قبول سفارشات صادراتی کلید و پریز ایران الکتریک

ایران پریز یکی از نمایندگی های کلید و پریز ایران الکتریک می باشد که توسط سایت فروش آنلاینی که دارد، امکان سفارش های صادرات را برای کشورهای همسایه فراهم کرده است. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت و دانلود کاتالوگ محصولات، آن را به طور کامل مطالعه کرده و با توجه به نیاز خود و مشخصات هر مدل از محصولات، کالای مورد نظر خود را شناسایی کرده و برای آشنایی با جزئیات بیشتر آن، توسط ثبت اطلاعات لازم در سایت، منتظر تماس کارشناس فروش بوده و سپس اقدام به ثبت نهایی سفارش خود نماید.

با توجه به قیمت مناسب کلید و پریز ایران الکتریک، استقبال از این محصول در مقایسه با همنوعان خود بیشتر بوده و به همین خاطر، مشتریان به سمت این کالا جذب می شوند. ارائه برخی خدمات از جانب ایران پریز مانند روش های مختلف ارسال کالا و نیز سبک و شیوه سفارش آسان از دیگر دلایل توزیع وسیع محصولات این سایت می باشد.

سوکت تلفن شمس ایران الکتریک
سوکت تلفن ایران الکتریک مدل شمس

صادرات کلید و پریز های متنوع ایران الکتریک به افغانستان

بخاطر اینکه بتوان یک کالا مانند کلید و پریز ایران الکتریک را به یک کشور صادر کرد، باید روش های و اندازه های ظرفیتی آن کشور را سنجید. همچنین قوانین تجارت آن کشور جزء اطلاعات مهم و ضروری است که باید به آن توجه کرد. ممکن است که افغانستان از کشورهای زیادی محصولات مختلفی را وارد کند. اما فقط کشورهای همسایه اش مانند ایران می توانند برای این کشور کلید و پریز و تجهیزات برقی صادر نمایند. علت این امر وجود شرایط خاص برای مسائل مربوط به برق می باشد.

چرا که در هر کشوری ولتاژ برق با دیگر کشورها به جز همسایه هایش متفاوت است. و به فراخور این امر تجهیزات برقی هم فرق می کنند. کلید و پریز ایران الکتریک بخاطر تنوع بالای محصولات تقریبا همه مشتریان را با هر نوع سلیقه ای راضی نگه می دارد. ایران پریز به واسطه فروش عمده این محصولات و حتی صادر آنها شرایط توزیع گسترده این تولیدات را فراهم نموده است.

ویترین کلید و پریز های ایران الکتریک

نحوه سفارش آنلاین و استعلام قیمت کلید و پریز های صادراتی

ایران پریز با طراحی سایتی کاربر پسند، موفق شده که کلید و پریز ایران الکتریک را به کشورهای همسایه مانند افغانستان نیز صادر کند. دلایل این امر این است که فروش مجازی عملا محدودیت فاصله ها را از بین می برد. و مشتری برای خرید یک کالا نیازی نیست به فروشگاه مراجعه کند. همچنین ایران پریز به واسطه فروش عمده، اجناس با کیفیت را با قیمت مناسب عرضه می کند. به همین علت خرید کشورهای همسایه از طریق سایت ایران پریز، باعث کاهش هزینه ها و تامین تجهیزات با کیفیت برای آنها می گردد.

امر سفارش کالا در سایت بسادگی هرچه تمام تر صورت می گیرد. یعنی متقاضی خرید، به سایت مراجعه کرده و در کادر مربوط به نام، اسم خود را وارد می کند. به ترتیب کادرهای نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس را نیز تکمیل می کند. سپس کارشناس فروش سایت با او تماس گرفته و با ارائه اطلاعات بیشتر در خصوص کلید و پریز ایران الکتریک، سفارش مشتری را ثبت و ارسال می نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا