قیمت کلید و پریزکلید و پریز

بهترین قیمت کلید و پریز دلند پلاس مدل آسا

مناسب ترین قیمت کلید و پریز عمده برند دلند الکتریک سری پلاس مدل آسا در رنگ های مختلف را می توانید از طریق تماس با مشاوران سایت ایران پریز به سرعت سفارش و خریداری کنید.

قیمت کلید و پریز به صورت آپدیت در سایت ایران پریز ارائه شده است. قیمت کلید و پریز ها با توجه به مدل و جنس آن متفاوت است. این تنوع تا جایی است که حتی تولیدات دلند خود دارای دسته بندی های مختلف با قیمت های گوناگون هستند. دیگر مدل های دلند می توان به دلند آسا به عنوان پرفروش ترین کلید و پریزها اشاره کرد. علاوه بر این سایت ایران پریز گاها دارای تخفیف هایی می باشد که بسیار مورد پسند کاربران واقع می شود.

در نهایت ایران پریز به عنوان یک مرکز پخش کلید و پریزهای دلند و دلند پلاس با قیمت هایی مناسب و ارزان شناخته می شود که در ادامه به دلایل ارزان بودن قیمت کلید و پریز اشاره می کنیم.

قیمت کلید و پریز های دلند پلاس

قیمت کلید و پریز دلند پلاس در ایران پریز بخاطر لوکس بودن مدل های این تولید کننده نسبتا بیشتر است. دلند پلاس و دلند دو مدل متفاوت از تولیدات دلند هستند. در واقع جدیدترین سری کلید و پریزهای دلند شامل مدل های دلند پلاس می باشند.

قیمت کلید و پریز آسا پلاس سفید
کلید دو پل دلند پلاس آسا

مدل های مختلف کلید و پریز دلند پلاس شامل:

  • مدل آوا: این مدل دارای قابی چهارگوشه است که  گوشه های آن زاویه های قائم دارند. اما کلید و پریز دایره ای شکلی دارند.
  • مدل آدا: مدل آدا هم همانند مدل آوا بوده و قابی مربعی با کلید و پریز دایره ای دارند. اما گوشه های قاب این مدل بدون زاویه و گرد هستند.
  • مدل آسا و آسا بارانی: کلید و پریزهای مدل آسا کاملا مربعی هستند. در مدل آسا بارانی، حفاظی مخصوص برای جلوگیری از ورود آب و نم به داخل آن تعبیه شده است. که همین محافظ موجب می شود که قیمت کلید و پریز آسا بارانی اندکی نسبت به دیگر مدل ها بیشتر باشد. با این حال قیمت کلید و پریز دلند نسبت به انواع خارجی آن دارای قیمت مناسبتری می باشند.

مدل آسا دلند پرفروش ترین کلید و پریز ایرانی

با توجه به مناسب بودن قیمت کلید و پریز و نیز طراحی خاصی که در مدل آسا دلند وجود دارد و بخاطر در نظر گرفتن کیفیت و موارد ایمنی در ساخت این محصول، تقاضا برای خرید این کالا بالا بوده و این مدل جزء پرفروش ترین ها هستند. در میان دیگر مدل ها، تنها طراحی این مدل به شکلی است که با هر نوع دکوراسیون داخلی، چه ساده و چه لوکس همخوانی داشته و امکان ست کردن آن وجود دارد.

سوکت TV+SAT آسا دلند سفید
سوکت TV+SAT دلند پلاس آسا

با توجه به موارد گفته شده می توان گفت که به طور کلی از میان تمامی تولیدات ایرانی کلید و پریز، مدل آسا دلند بیشتر از همه مورد استقبال واقع شده است. گفتن این نکته که قیمت کلید و پریز ایرانی نسبت به مدلهای خارجی این ابزار ارزان تر است، نیز خالی از لطف نیست.

دیمر روشنایی دلند پلاس آسا سفید
دیمر روشنایی آسا دلند پلاس سفید

تخفیف قیمت کلید و پریز های آسا دلند پلاس

برای تعیین قیمت کلید و پریز، روش های مختلف قیمت گذاری وجود دارند. یکی از این روش ها، قیمت گذاری رقابتی است. که طی این روش، فروشنده یا تولیدکننده یک کالا، تمامی اجناس مشابه کالای خود را از نظر کیفیت و قیمت بررسی کرده و با توجه به قیمت آنها حداقل قیمت ممکن را برای محصولات خود تعیین می کند. و با توجه به این امر که ایران پریز در قیمت گذاری کلید و پریزهای مختلف خود از جمله کلید و پریزهای آسا دلند پلاس، از روش رقابتی استفاده می کند، در نتیجه می توان گفت که همواره محصولاتش را با تخفیف ویژه به مشتریان ارائه می کند.

قیمت کلید و پریز در جاهای مختلف متفاوت است، به عنوان مثال قیمت کلید و پریز در لاله زار ممکن است با دیگر نمایندگی های فروش این محصول متفاوت باشد. در صورتی که قصد خرید کلید و پریز را به صورت عمده ای و زیاد برای اتمام مراحل پایانی یک ساختمان را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از نمایندگی های معتبر و عمده فروشی ها خرید خود را انجام دهید تا از حداقل قیمت ممکن برخوردار شوید.

پریز برق سفید آسا دلند پلاس
پریز برق محافظ دار دلند پلاس مدل آسا

پخش کلید و پریز های دلند و دلند پلاس با قیمت ارزان

قیمت کلید و پریز در مرکز آنلاین پخش کلید و پریز ایران پریز، به صورت ارزان انجام می شود. شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که علت این ارزانی ممکن است کیفیت پایین محصولات باشد، اما این درست نیست. در این بخش دلایل پایین بودن قیمت کلید و پریز های مدل دلند و دلند پلاس را  بررسی می کنیم. دلایل مذکور عبارتند از:

  1. فروش به صورت عمده: به واسطه فروش عمده، ایران پریز مسئولیت یافتن مشتریان و وصول وجوه پرداختی آنها را بر عهده گرفته و به سبب این امر تولید کننده از این هزینه ها معاف می شود. در نتیجه می تواند محصول خود را با حداقل میزان سود و تنها کمی بیشتر از قیمت هزینه های اولیه به فروش برساند. همچنین در فروش عمده معمولا واسطه حذف شده و کالای مورد نظر به طور مستقیم از تولید کننده به دست مصرف کننده می رسد. و این امر موجب می شود که قیمت کلید و پریز به صورت ارزان تعریف شود.
  2. فروش آنلاین: در فروش آنلاین، فروشنده نیازی به تهیه انبار و پرداخت هزینه های انبار و انبارداری ندارد. همچنین هزینه های بار و حمل و نقل هم تنها در زمان ارسال به مشتری صورت می گیرد که دیگر برعهده فروشنده نیست. در نتیجه این امر ایران پریز به عنوان یک مرکز پخش کلید و پریز با قیمت ارزان شناخته می شود.
  3. قیمت گذاری به روش رقابتی: در خصوص قیمت گذاری رقابتی و تاثیر آن بر قیمت نیز پیشتر اشاره کردیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا