کلید و پریز

معتبرترین مرکز خرید کلید و پریز های اقتصادی ایران الکتریک بدون واسطه

اولین و معتبرترین مرکز خرید کلید و پریز به صورت عمده ای و آنلاین، ایران پریز است که محصولات ایران الکتریک را به صورت مستقیم به فروش می رساند. برخی از کلید و پریزهای ایران الکتریک، به عنوان محصولات به صرفه شناخته می شوند. ایران پریز تنها با یک تماس، سفارشات عمده شما را تامین می کند.

مرکز خرید عمده کلید و پریز

اولین و معتبر ترین مرکز خرید کلید و پریز های ارزان  

در مرکز خرید کلید و پریز ایران پریز، محصولات با قیمت ارزان به فروش می رسند. علت اینکه در این سایت کلید و پریز ارزان قیمت ارائه می شود چند مورد است که در ادامه بیان می کنیم.

  • فروش عمده: در این مدل فروش، واسطه ها حذف شده و ایران پریز تنها واسطه بین تولیدکننده و خریدار است.
  • فروشگاه آنلاین: در خریدهای آنلاین در زمان و هزینه صرفه جویی می شود. زیرا خریدار می تواند در منزل خود تنها با یک تماس سفارش داده و محصول را تحویل بگیرد.
  • قیمت گذاری رقابتی: در این روش قیمت گذاری، فروشنده قیمت ها و محصولات رقبا را بررسی کرده و با توجه به آنها، قیمت های مناسبی را برای محصولاتش تعیین می کند.

انواع کلید و پریز های به صرفه ایران الکتریک

در مرکز خرید کلید و پریز ایران پریز، مدل های به صرفه ای از تولیدات فضل الکتریک با نام تجاری ایران الکتریک به عنوان بهترین مارک کلید و پریز ایرانی به فروش می رسد. این مدل ها شامل تمامی محصولات سری ایران می شود که در شکل های روکار، توکار و بارانی و به شرح زیر هستند:

  • الیزه و الیزه روکار
  • ایران ۲۰۰۸
  • –          ایران ۲۰۰۹
  • برلیان
مرکز خرید کلید و پریز ایران 2009

دو مدل ایران ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹، شباهت های زیادی به هم دارند و تفاوت چشمگیر آنها در رنگ بندی است. مدل الیزه دارای قاب و کلیدی بسیار برآمده است. اما این برآمدگی در مدل برلیان به چشم نمی خورد. مدل الیزه روکار هم  دارای قابی بسیار نازک است. به راحتی می توانید تمامی این مدل ها را در مرکز خرید کلید و پریز ایران پریز تهیه نمایید.

 

قبول سفارشات عمده از مرکز خرید کلید و پریز ایران پریز

ایران پریز به عنوان یک مرکز خرید کلید و پریز آماده پذیرش تمامی سفارشات عمده مشتریان می باشد. فروش عمده کلید و پریز، موجب می شود تا خریدار در یک خرید حجم بالایی از محصولات را دریافت نماید. محصولاتی که توسط این تامین کننده توزیع می شود به شرح زیر هستند:

  1. محصولات شرکت فضل الکتریک با نام تجاری ایران الکتریک
  2. تولیدات برند دلند در دو دسته بندی دلند الکتریک و دلند پلاس
  3. تجهیزات دنا الکتریک

هر یک از محصولات فوق دارای دسته بندی های متنوعی هستند که هر دسته نیز مدل های مختلفی دارد.

خرید کلید و پریز ارزان قیمت عمده ای تنها با یک تماس  

در صورتی که تصمیم به خرید از مرکز خرید کلید و پریز ایران پریز گرفتید، لازم است ابتدا به سایت فروش آن مراجعه کنید و اگر سوالی در زمینه انتخاب کلید و پریز مناسب دارید، با استفاده از مقالات سایت پاسخ خود را بیابید. سپس تنها کافیست شماره مدیر فروش را گرفته و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید. لازم به ذکر است که قیمت محصولات ایران پریز به قیمت کلید و پریز در لاله زار به دلایل مطرح شده ارزان تر است.

در صورتی که نتوانستید پاسخ سوالاتتان را در مقالات بیابید، می توانید از مشاوره های رایگان مدیر فروش مرکز خرید کلید و پریز ایران پریز بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا