قیمت کلید و پریزکلید و پریز

ارزانترین قیمت کلید و پریز فضل الکتریک مدل دیاموند

با عالی ترین قیمت کلید و پریز در سایت ایران پریز می توانید به صورت عمده کلید و پریز مدل دیاموند شرکت فضل الکتریک را به راحتی و به صورت اینترنتی سفارش داده و خرید خود را نهایی کنید.

قیمت کلید و پریز در خرید عمده و خرده فروشی متفاوت هستند. همچنین با توجه به نوع فروش مجازی یا فیزیکی، روش های قیمت گذاری و… می توان گفت که تفاوت چشمگیری در قیمت های انتخابی برای کلید و پریز وجود دارد. قیمت کلید و پریز ایرانی در سایت ایران پریز در ارزانترین حالت ممکن تعیین شده است. با خرید عمده و یکجا، می توانید هزینه های باربری و حمل و نقل را کاهش دهید. و تنها با انجام یک خرید کلی، تمامی طبقات و واحد های یک ساختمان را از پارکینگ و راهروها گرفته تا تمامی قسمت های دیگر را مجهز به ابزار برقی کنید.

قیمت کلید و پریز تنها یکی از معیارهای مهم مشتریان برای خرید یک محصول است. اما معیارهایی مانند کیفیت، جنس کالا، برند تولید کننده و حتی ایمنی آن بسیار حائز اهمیت هستند. در نظر گرفتن ایمنی کلید و پریز بخاطر پیشگیری از بروز خطراتی مانند اتصال یا آتش سوزی است. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، سهولت در خرید آنلاین از دیگر موارد مهم برای مشتریان محصولات کلید و پریز است.

خرید عمده با بهترین قیمت کلید و پریز فضل الکتریک  

قیمت کلید و پریز در خریدهای عمده نسبت به خرده فروشی مناسب تر است. قیمت کلید و پریز فضل الکتریک، در ایران پریز بخاطر فروش عمده بسیار ارزان تر از دیگر جاها تعیین شده است. مدل های مختلف کلید و پریزهای فضل الکتریک با نام تجاری ایران الکتریک عبارتند از:

  1. سری ایران این سری شامل مدل های مختلف ایران ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹، مدل الیزه، برلیان و الیزه روکار است.
  2. سری لوکس که مدل های متفاوتی همچون برلیان چرم، برلیان کریستال، برلیان متال، سیستما متال، دیاموند کریستال، برلیان آرکا، برلیان فلورا، برلیان پارما، برلیان کلاسیک را دارا می باشد.
  3. سری ماژولار؛ این سری تنها شامل مدل سیستما، دیاموند و مدل درسا است.
  4. و سری فضل که دارای مدل تیتانیوم می باشد.
  5. مدل شمس با رعایت استاندارد B.S در ساخت کلید و پریزهای این مدل
  6. علاوه بر موارد مذکور برخی لوازم جانبی دیگر مانند جعبه فیوزهای روکار و توکار، چندراهی، جعبه تقسیم، و سایر محصولات را نیز دارا می باشد.
بهترین قیمت کلید و پریز های ایران الکتریک
نمایندگی رسمی کلید و پریز فضل الکتریک

تمامی مدل های کلید و پریز مذکور را در سایت ایران پریز به صورت عمده خریداری کرده و از قیمت کلید و پریز مناسب بهره مند شوید.

فروش رقابتی انواع کلید و پریز فضل زیر قیمت لاله زار

قیمت کلید و پریز در لاله زار که منطقه ای در تهران می باشد و به عنوان بورس بزرگ تمام محصولات برقی ایران شناخته می شود، نسبت به قیمت کلید و پریز ایران الکتریک یا دیگر مدل های موجود در سایت ایران پریز (که به صورت رقابتی تعیین می شود) بیشتر است. قیمت رقابتی یکی از روش های قیمت گذاری است که در آن فروشنده محصولات رقیبان خود را از لحاظ قیمت و کیفیت کاملا بررسی کرده و با توجه به آن برای محصولات خود قیمت های مناسبی انتخاب می کند.

ایران پریز بخاطر فروش عمده با قیمت گذاری رقابتی، توانسته قیمت هایی را کمتر از قیمت کلید و پریز در لاله زار برای جلب رضایت مشتریان ارائه کند. خریداران عمده کلید و پریز معمولا یا برای استفاده خود خرید عمده را انتخاب می کنند و یا به قصد خرده فروشی اقدام به خرید عمده می نمایند. در هر حال بخاطر فروش رقابتی، قیمت ها رضایت آنها را جلب می کند.

بهترین قیمت کلید و پریز فضل از نمایندگی
نماینده فروش کلید و پریز های فضل الکتریک

قیمت کلید و پریز های فضل الکتریک مدل دیاموند کریستال و سیستما

قیمت کلید و پریز در انواع مختلف این محصول متفاوت است. به عنوان مثال قیمت مدل های دیاموند کریستال و سیستما از تولیدات فضل الکتریک، نسبت به دیگر محصولات متفاوت است. ویژگی های این دو مدل به شرح زیر هستند.

کلید یک پل دیاموند کریستال فضل الکتریک
بهترین قیمت کلید و پریز دیاموند کریستال ایران الکتریک
  • مدل دیاموند کریستال: این مدل هم از نظر رنگ و هم سایز تنوع بالایی دارد. رنگ های موجود در این مدل شامل دیاموند کریستال مشکی، پرتقالی، بژ و سفید می باشد. همچنین از لحاظ تنوع سایز قاب شامل M3، M4، M7، در دو دسته رنگ سفید و مشکی می شوند.
  • مدل سیستما: محصولات این مدل دارای دسته بندی مکانیزم سیستما، شاسی، انواع قوطی، انواع قاب دور، رنگ ها متنوع قاب رویه و تنوع در رنگ میانی و دکمه می باشند.

بدون شک در هر تنوع محصولی، تنوع در قیمت کلید و پریز هم وجود دارد. برای اطلاع از قیمت این محصولات می توانید از طریق سایت ایران پریز و ارتباط با کارشناسان حرفه ای این سایت، از قیمت انواع مختلف کلید و پریزها مطلع شوید.

طریقه سفارش سریع کلید و پریز به صورت عمده

پس از اطلاع از قیمت کلید و پریز، می توانید از طریق سایت ایران پریز اقدام به خرید آن کنید. برای این کار به دو روش می توانید اقدام کنید، اول از طریق ثبت اطلاعات خواسته شده در سایت که در اینصورت، کارشناسان پس از بررسی اطلاعات ثبت شده با شما تماس گرفته و سفارشتان را ثبت و آماده ارسال می کنند. و روش دوم هم تماس مستقیم با بخش فروش سایت ایران پریز است که پس از دریافت پاسخ سوالاتتان، می توانید تصمیم نهایی خود را در خصوص نوع و مدل مورد نظر خود گرفته و با اطلاع کامل از قیمت کلید و پریز، اقدام به خرید کنید.

علاوه بر تمامی موارد گفته شده، برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه کلید و پریز و دیگر تجهیزات مرتبط، می توانید از مقالات ارائه شده به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود استفاده کنید و با توجه به موضوع مورد نظر خود، مقاله مرتبط را مطالعه و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا